K 205
STANDARD – Nr. 50787 | PROCESSOR – Nr. 50827 | SYNERGIC – Nr. 50792
MIG|MAG 3×400 V 40-190 A 10 Ilość stopni regulujących
MIG/MAG kompaktowe urządzenia spawalnicze.
Profesjonalne maszyny spawalnicze. Z pośród wielu zalet spawarek warto wymienić bardzo dobre właściwości spawalnicze, 10 stopni regulacji napięcia, wysoki wynik produkcyjny, wysoka obciążalność, niezawodność i bardzo łatwe sterowanie modeli PROCESSOR i SYNERGIC.
W przypadku spawarek SYNERGIC to jest ponadto automatyczne nastawienie parametrów spawania i możliwość własnego programowania. Standardowy osprzęt 6 programów dla stali (2 typy gazu i 3 ø drutu). Możliwość zapisania własnych programów – 40-60 parametrów spawalniczych.
WYPOSAŻENIE STANDARD
- 2 TAKT / 4 TAKT
- EASY USE
- SPOT PULS
- GENERATOR
- TEST GAS
WYPOSAŻENIE CYFROWE
- 2 TAKT / 4 TAKT
- BURN BACK
- EASY USE
- PRZEDGAZ / POGAZ
- SPOT PULS
- FEED BACK
- UP-DOWN
- SOFT START
- GENERATOR
- TEST GAS
- RESTORE PROGRAM (tylko SYNERGIC)
- JOB MODE (tylko SYNERGIC)
| Napięcie zasilania 50/60 Hz | 3x400 V |
| Zabezpieczenie sieci | 16 A |
| Zakres prądu spawania | 40 – 190 A |
| Napięcie biegu jałowego | 19 – 39 V |
| Cykl pracy 100 % | 80 A |
| Cykl pracy 60 % | 95 A |
| Cykl pracy 15% | 190 A |
| Sieciowy prąd/pobór mocy 60 % | 5 A / 3,4 kVA |
| Uzwojenie transformatora | Cu |
| Ilość stopni regulacji napięcia | 10 |
| Cyfrowy wyświetlacz – amperomierz | tylko PROC. / SYN. |
| Zespół podający | 2-rolka |
| Standardowo wyposażony w rolki do stali | 0,6 – 0,8 |
| Prędkość podawania spoiwa | 1 – 20 m/min |
| Spoiwo – stal czarna, stal nierdzewna, aluminium, rdzeniowy/samoosłonowy | tak |
| Stopień ochrony | IP 21 |
| Wymiary | 645 × 488 × 791 mm |
| Waga | 52 kg |
K 205
STANDARD – Nr. 50787
PROCESSOR – Nr. 50827
SYNERGIC – Nr. 50792
MIG 40-190 A
MIG/MAG kompaktowe urządzenia spawalnicze.
Profesjonalne maszyny spawalnicze. Z pośród wielu zalet spawarek warto wymienić bardzo dobre właściwości spawalnicze, 10 stopni regulacji napięcia, wysoki wynik produkcyjny, wysoka obciążalność, niezawodność i bardzo łatwe sterowanie modeli PROCESSOR i SYNERGIC.
W przypadku spawarek SYNERGIC to jest ponadto automatyczne nastawienie parametrów spawania i możliwość własnego programowania. Standardowy osprzęt 6 programów dla stali (2 typy gazu i 3 ø drutu). Możliwość zapisania własnych programów – 40-60 parametrów spawalniczych.
WYPOSAŻENIE STANDARD
- 2 TAKT / 4 TAKT
- EASY USE
- SPOT PULS
- GENERATOR
- TEST GAS
WYPOSAŻENIE CYFROWE
- 2 TAKT / 4 TAKT
- BURN BACK
- EASY USE
- PRZEDGAZ / POGAZ
- SPOT PULS
- FEED BACK
- UP-DOWN
- SOFT START
- GENERATOR
- TEST GAS
- RESTORE PROGRAM (tylko SYNERGIC)
- JOB MODE (tylko SYNERGIC)
| Napięcie zasilania 50/60 Hz | 3x400 V |
| Zabezpieczenie sieci | 16 A |
| Zakres prądu spawania | 40 – 190 A |
| Napięcie biegu jałowego | 19 – 39 V |
| Cykl pracy 100 % | 80 A |
| Cykl pracy 60 % | 95 A |
| Cykl pracy 15% | 190 A |
| Sieciowy prąd/pobór mocy 60 % | 5 A / 3,4 kVA |
| Uzwojenie transformatora | Cu |
| Ilość stopni regulacji napięcia | 10 |
| Cyfrowy wyświetlacz – amperomierz | tylko PROC. / SYN. |
| Zespół podający | 2-rolka |
| Standardowo wyposażony w rolki do stali | 0,6 – 0,8 |
| Prędkość podawania spoiwa | 1 – 20 m/min |
| Spoiwo – stal czarna, stal nierdzewna, aluminium, rdzeniowy/samoosłonowy | tak |
| Stopień ochrony | IP 21 |
| Wymiary | 645 × 488 × 791 mm |
| Waga | 52 kg |
