K 400 W
STANDARD – Nr. 52809 | PROCESSOR – Nr. T400wproc | SYNERGIC – Nr. 50829
MIG|MAG 3×400 V 30-350 A 40 Ilość stopni regulujących COOL Chłodzenie cieczą
MIG/MAG kompaktowe urządzenia spawalnicze z wbudowanym chłodzeniem cieczą uchwytu spawalniczego.
K 400 W są profesjonalne maszyny spawalnicze wyposażene w niezawodny transformator z miedzianym pierwotnym i wtórnym uzwojeniem, masywny metalowy podajnik drutu z niezawodnym silnikiem, eurozłącze i elektroniczne sterowanie. Główną zaletą są bardzo dobre właściwości spawalnicze, 40 stopni regulacji napięcia, wysoki wynik produkcyjny, wysoka sprawność, niezawodność i bardzo łatwe sterowanie modeli PROCESSOR i SYNERGIC.
W przypadku maszyn spawalniczych SYNERGIC mamy do dyspozycji automatyczne nastawienie parametrów spawania i możliwość własnego programowania. Standardowy osprzęt 8 programów dla stali (2 typy gazu i 4 ø drutu), Możliwość lokacji własnych programów – 160 parametrów spawalniczych.
WYPOSAŻENIE STANDARD
- 2 TAKT / 4 TAKT
- PRZEDGAZ / POGAZ
- BURN BACK
- EASY USE
- SPOT PULS
- FEED BACK
- GENERATOR
- TEST GAS
WYPOSAŻENIE CYFROWE
- 2 TAKT / 4 TAKT
- BURN BACK
- EASY USE
- PRZEGAZ / POGAZ
- SPOT PULS
- FEED BACK
- UP-DOWN
- SOFT START
- GENERATOR
- TEST GAS
- RESTORE PROGRAM (tylko SYNERGIC)
- JOB MODE (tylko SYNERGIC)
| Napięcie zasilania 50/60 Hz | 3x400 V |
| Zabezpieczenie sieci | 25 A |
| Zakres prądu spawania | 30 – 350 A |
| Napięcie biegu jałowego | 18 – 40 V |
| Cykl pracy 100 % | 260 A |
| Cykl pracy 60 % | 310 A |
| Cykl pracy 35 % | 350 A |
| Sieciowy prąd/pobór mocy 60 % | 15,3 A / 10,6 kVA |
| Uzwojenie transformatora | Cu |
| Ilość stopni regulacji napięcia | 40 |
| Cyfrowy wyświetlacz – amperomierz | tak |
| Zespół podający | 4-rolka |
| Standardowo wyposażony w rolki do stali | 1,0 – 1,2 |
| Prędkość podawania spoiwa | 1 – 20 m/min |
| Spoiwo – stal czarna, stal nierdzewna, aluminium, rdzeniowy/samoosłonowy | tak |
| Stopień ochrony | IP 21 |
| Wymiary | 872 × 620 × 880 mm |
| Waga | 135 kg |
K 400 W
STANDARD – Nr. 52809
PROCESSOR – Nr. T400wproc
SYNERGIC – Nr. 50829
MIG 30-350 A
MIG/MAG kompaktowe urządzenia spawalnicze z wbudowanym chłodzeniem cieczą uchwytu spawalniczego.
K 400 W są profesjonalne maszyny spawalnicze wyposażene w niezawodny transformator z miedzianym pierwotnym i wtórnym uzwojeniem, masywny metalowy podajnik drutu z niezawodnym silnikiem, eurozłącze i elektroniczne sterowanie. Główną zaletą są bardzo dobre właściwości spawalnicze, 40 stopni regulacji napięcia, wysoki wynik produkcyjny, wysoka sprawność, niezawodność i bardzo łatwe sterowanie modeli PROCESSOR i SYNERGIC.
W przypadku maszyn spawalniczych SYNERGIC mamy do dyspozycji automatyczne nastawienie parametrów spawania i możliwość własnego programowania. Standardowy osprzęt 8 programów dla stali (2 typy gazu i 4 ø drutu), Możliwość lokacji własnych programów – 160 parametrów spawalniczych.
WYPOSAŻENIE STANDARD
- 2 TAKT / 4 TAKT
- PRZEDGAZ / POGAZ
- BURN BACK
- EASY USE
- SPOT PULS
- FEED BACK
- GENERATOR
- TEST GAS
WYPOSAŻENIE CYFROWE
- 2 TAKT / 4 TAKT
- BURN BACK
- EASY USE
- PRZEGAZ / POGAZ
- SPOT PULS
- FEED BACK
- UP-DOWN
- SOFT START
- GENERATOR
- TEST GAS
- RESTORE PROGRAM (tylko SYNERGIC)
- JOB MODE (tylko SYNERGIC)
| Napięcie zasilania 50/60 Hz | 3x400 V |
| Zabezpieczenie sieci | 25 A |
| Zakres prądu spawania | 30 – 350 A |
| Napięcie biegu jałowego | 18 – 40 V |
| Cykl pracy 100 % | 260 A |
| Cykl pracy 60 % | 310 A |
| Cykl pracy 35 % | 350 A |
| Sieciowy prąd/pobór mocy 60 % | 15,3 A / 10,6 kVA |
| Uzwojenie transformatora | Cu |
| Ilość stopni regulacji napięcia | 40 |
| Cyfrowy wyświetlacz – amperomierz | tak |
| Zespół podający | 4-rolka |
| Standardowo wyposażony w rolki do stali | 1,0 – 1,2 |
| Prędkość podawania spoiwa | 1 – 20 m/min |
| Spoiwo – stal czarna, stal nierdzewna, aluminium, rdzeniowy/samoosłonowy | tak |
| Stopień ochrony | IP 21 |
| Wymiary | 872 × 620 × 880 mm |
| Waga | 135 kg |
