K 5000 W
STANDARD – Nr. 51171 | PROCESSOR – Nr. T5000wproc
MIG|MAG 3×400 V 50-450 A 40 Ilość stopni regulujących COOL Chłodzenie cieczą
MIG/MAG kompaktowe urządzenia spawalnicze z wbudowanym chłodzeniem cieczą uchwytu spawalniczego w nowym designu i z lepszymi parametrami.
K 5000 W są to profesjonalne urządzenia wyposażone w niezawodny transformator, solidnym podajnikiem drutu z niezawodnym silnikiem, EURO złączem. Z pośród wielu zalet spawarek warto wymienić bardzo dobre właściwości spawalnicze, 40 stopni regulacji napięcia, wysoki wynik produkcyjny, wysoka sprawność, niezawodność i bardzo łatwe sterowanie.
WYPOSAŻENIE STANDARD
- 2 TAKT / 4 TAKT
- PRZEDGAZ / POGAZ
- EASY USE
- SPOT PULS
- GENERATOR
- TEST GAS
WYPOSAŻENIE PROCESSOR
- 2 TAKT / 4 TAKT
- BURN BACK
- EASY USE
- PRZEGAZ / POGAZ
- SPOT PULS
- FEED BACK
- UP-DOWN
- SOFT START
- GENERATOR
- TEST GAS
| Napięcie zasilania 50/60 Hz | 3x400 V |
| Zabezpieczenie sieci | 32 A |
| Zakres prądu spawania | 50 – 450 A |
| Napięcie biegu jałowego | 18,8 – 61,2 V |
| Cykl pracy 100 % | 310 A |
| Cykl pracy 60 % | 430 A |
| Cykl pracy 35 % | 450 A |
| Sieciowy prąd/pobór mocy 60 % | 30 A / 21,6 kVA |
| Uzwojenie transformatora | Cu/Al |
| Ilość stopni regulacji napięcia | 40 |
| Cyfrowy wyświetlacz – amperomierz | tak |
| Zespół podający | 4-rolka |
| Standardowo wyposażony w rolki do stali | 1,0 – 1,2 |
| Prędkość podawania spoiwa | 1 – 20 m/min |
| Spoiwo – stal czarna, stal nierdzewna, aluminium, rdzeniowy/samoosłonowy | tak |
| Stopień ochrony | IP 21 S |
| Wymiary | 940 × 688 × 939 mm |
| Waga | 165 kg |
K 5000 W
STANDARD – Nr. 51171
PROCESSOR – Nr. T5000wproc
MIG 50-450 A
MIG/MAG kompaktowe urządzenia spawalnicze z wbudowanym chłodzeniem cieczą uchwytu spawalniczego w nowym designu i z lepszymi parametrami.
K 5000 W są to profesjonalne urządzenia wyposażone w niezawodny transformator, solidnym podajnikiem drutu z niezawodnym silnikiem, EURO złączem. Z pośród wielu zalet spawarek warto wymienić bardzo dobre właściwości spawalnicze, 40 stopni regulacji napięcia, wysoki wynik produkcyjny, wysoka sprawność, niezawodność i bardzo łatwe sterowanie.
WYPOSAŻENIE STANDARD
- 2 TAKT / 4 TAKT
- PRZEDGAZ / POGAZ
- EASY USE
- SPOT PULS
- GENERATOR
- TEST GAS
WYPOSAŻENIE PROCESSOR
- 2 TAKT / 4 TAKT
- BURN BACK
- EASY USE
- PRZEGAZ / POGAZ
- SPOT PULS
- FEED BACK
- UP-DOWN
- SOFT START
- GENERATOR
- TEST GAS
| Napięcie zasilania 50/60 Hz | 3x400 V |
| Zabezpieczenie sieci | 32 A |
| Zakres prądu spawania | 50 – 450 A |
| Napięcie biegu jałowego | 18,8 – 61,2 V |
| Cykl pracy 100 % | 310 A |
| Cykl pracy 60 % | 430 A |
| Cykl pracy 35 % | 450 A |
| Sieciowy prąd/pobór mocy 60 % | 30 A / 21,6 kVA |
| Uzwojenie transformatora | Cu/Al |
| Ilość stopni regulacji napięcia | 40 |
| Cyfrowy wyświetlacz – amperomierz | tak |
| Zespół podający | 4-rolka |
| Standardowo wyposażony w rolki do stali | 1,0 – 1,2 |
| Prędkość podawania spoiwa | 1 – 20 m/min |
| Spoiwo – stal czarna, stal nierdzewna, aluminium, rdzeniowy/samoosłonowy | tak |
| Stopień ochrony | IP 21 S |
| Wymiary | 940 × 688 × 939 mm |
| Waga | 165 kg |
